logo image
-------------

מערות האן סור לס

מערות האן סור לס וחבל הארדנים

מתכננים חופשה בבלגיה? שמעתם המלצות מחברים שביקרו במערות האן סור לס? מעוניינים לתור את חבל הארדנים עם ילדים? אם כן, מצפה לכם חוויה מענגת של נופים מופלאים וטבע עשיר באזור המצוי בלב ליבה של יבשת אירופה. מדובר בחבל ארץ קסום ונרחב השוכן במדינות בלגיה ולוקסמבורג, עם כמה נגיעות במדינות שכנות, אשר בו תפגשו טירות וכפרים ציוריים, מנזרים ונקודות תצפית מרהיבות, וגם לא מעט בתי קפה, מסעדות ותושבים מסבירי פנים.

 

עוד חשוב לדעת כי לא רחוק ממוקדי התיור כמו ספארי ארדנים או מערת הנטיפים האן סור לס, שוכן כפר נופש מופלא של רשת סנטר פארקס, אחד מבין ארבעה כפרי נופש של הרשת בבלגיה. מדובר בכפר הנופש לס ארדנס Les Ardens -  שמציע את כל מה שצריך עבור חופשה משפחתית מושלמת, החל בקוטג'ים מאובזרים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, דרך פעילויות מלהיבות לילדים, המון שקט ושלווה למבוגרים, וגם מכוון רחב של מסלולי הליכה ביערות עבותים ואפשרויות מדליקות לטיולים על טרקטורונים, אופניים חשמליים ואופני הרים.

 

מה אתם יודעים על חבל הארדנים?

אולי רק שמעתם מילה או שתיים על חבל הארדנים בבלגיה או מערות הנטיפים האן סור לס. אם כך, נספר לכם שמדובר באזור פורה וירוק הכולל גבעות והרים המשובצים ביערות נרחבים ועמקים חביבים, שבתוכם שוכנים כפרים, עיירות וערים. יש בארדנים אטרקציות רבות ולמעשה אינסוף מסלולי טיול בכל דרך בה תבחרו, וישנה גם היסטוריה מעניינת החולשת על פני אירועים משמעותיים ביותר בעת החדשה. כמובן שאת האטרקציות היותר מוכרות הן מערות נטיפים האן סור לס, אשר אליהן ניתן להגיע ברחב בנסיעה לא ארוכה מכפר הנופש לס ארדנס, כאשר מהכניסה לפארק כבר עולים על רכבת שמביאה אתכם לסיור מרהיב במערכה.

 

 

מלבד מערת הנטיפים בבלגיה, עוד מקום מאוד פופולארי באזור נקרא ספארי ארדנים המהווה אזור שמור היטב של צמחייה ובעלי חיים נפלאים. למעשה, אל המקום מביאים כבר יותר מארבעים שנה חיות מכל רחבי אירופה לצרכי שימור, חלקם מקומיים, חלקם מסתובבים חופשי וחלקם מוחזקים במתחמים סגורים כדי להגן על המבקרים. ולבסוף, אסור לשכוח לבקר גם בדינאן בלגיה העומדת על תילה כבר כאלף שנה וגם לה היסטוריה ארוכה המלווה את האזור מאז ימי הביניים ועד לעת החדשה. על העיירה הקסומה הזו עומדת מצודה מרשימה שממנה ניתן להשקיף למרחקים ולצפות בנופים שכמו יצאו מתוך גלויה, כאשר ההגעה יכולה להיות ברכבל או במדרגות.

 

המקום הנכון להעביר בו את החופשה

חבל הארדנים בבלגיה מציעה עוד מגוון אטרקציות ואפשרויות בילוי, וכפי שאתם בוודאי מבינים הדגש הוא על הטבע עוצר הנשימה. אל המוקדים המעניינים ואל שלל מסלולי ההליכה והטיול תוכלו להגיע בקלות מכפר נופש לס ארדנס - Les Ardens של רשת סנטר פארקס. הכפר המושקע מציע שילוב מושלם בין מנוח ואקשן ממש בתוך הנוף הפראי של הארדנים. בין היתר, בכפר ממתין לכם ריגוש מלא באדרנלין בין למרות העצים, עולם מים מלהיב, משחקי תחרות בין קבוצות, שלל הפעלות ופעילויות לילדים ונוער, בתי קפה ומסעדות, פארק המים ועוד .

 

בפארק עולם המים תיהנו ממגלשת מים כפולה, כלומר שתי מגלשות שניתן לגלוש בהן זה לצד זה, וגם מבריכה מותאמת לפעוטות עם סילוני מים ומגלשות, בריכות מים חמים ובריכות גלים. כמו כן, בכל יום תוכלו לעלות על אופני הרים ולצאת ממרכז הכפר אל אחד מארבעת השבילים, אשר מתחברים לרשת מסלולים ביערות באורך כולל של שלוש מאות קילומטרים. וכמובן, הקוטג' המפנק שלכם מספק את כל מה שתצטרכו החל במטבח מאובזר ועד לחדר אמבטיה מפואר.

 

לפרטים נוספים על מערות האן סור לס ועל כפר הנופש לס ארדנס Les Ardens , ולביצוע הזמנות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-228-808.